‘Fatih Terim Fonu’nda Gizli Tanıktan Çarpıcı İtiraf: “Futbolculardan Alınan Paralar İsviçre’ye Kaçırıldı!”

Hürriyet gazetesi yazarlarından Abdülkadir Selvi, bugünkü yazısında Seçil Erzan ve Fatih Terim fonu hakkında bazı iddiaları açıkladı. Olayda gizli tanığın ifadesine göre futbolculardan alınan paraların İsviçre’ye kaçırıldığını söyledi. İşte haberin diğer detayları…

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/…

‘Fatih Terim Fonu’nda iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Seçil Erzan’ın futbolculardan topladığı paralar, kaybolan milyon liralar ve mağdurların açıklamaları gündemden düşmüyor.

Futbol dünyasında saadet zinciri dolandırıcılığı davasının ana sanığı Seçil Erzan hakkında bir gizli tanık, ilginç bir iddiada bulundu.

Bu iddiayı Hürriyet gazetesi yazarı Abdlkadir Selvi gündeme getirdi. Gizli tanık, kendisine mektup yoluyla ulaşan bir bilgiyi paylaştığını belirtti.

Bu bilgiye göre, bir bankanın şube müdürü olan kişi, Erzan’ın sık sık yurt dışına çıktığı bir isim ve bu kişi aynı zamanda gizli tanığın eşinin dayısı. Tanığın ifadesine göre, bu şahıs, aile içinde yapılan bazı konuşmalarda, önemli kişilerin paralarını “fon” adı altında yurtdışına taşıdığını belirtmiş.

Gizli tanık, ifadesine ek olarak, bu kişinin bir anda zenginleştiğini ve Seçil Erzan ile beraber iki kişi daha olduğunu açıkladı.

Bu kişilerin, topladıkları paraları yakın çevrelerinden İsviçre’ye kaçırdıklarını duyduğunu ifade eden gizli tanık, söz konusu kişinin araştırılması durumunda paranın izinin bulunabileceğini de söyledi.

Yazının tamamını okumak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x