Pınar Altuğ: Su, tam benim istediğim gibi bir kız oldu

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi ‘Çocuklar Duymasın’daki ‘Meltem’ karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ, kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti. Oyuncu çift, 2009’da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

“DOĞADA YAŞAMAYI SEVİYORUZ”

Pınar Altuğ, önceki gün Etiler’deki bir tırnakçıdan çıkarken görüntülendi. Sorulara yanıt veren Altuğ, “Kişisel bakımıma para harcıyorum. Okul tatili başlıyor şimdi de. Çocuklara fazla ödev vermesinler annesiyim ben. Genç kız annesiyim daha güzel vakit geçirsin diye istiyorum. Kampa gideceğiz bu sene de bakalım. Senelerdir teknede yaşıyoruz yazları da güzel oluyor ya. Biz seviyoruz doğada yaşamayı. Biz 14 senedir Kocaeli tarafında oturuyoruz. Zor oluyor ama çalışırken çok daha zor. Sabah çekimim vardı mesela eve geri gitmek ayrı dert. Oradan bir daha bu tarafa gelmek ayrı dert. Zor ama alıştık ya” dedi.

“BABASININ MİMİKLERİNİ ALMIŞ”

Kızı Su ile ilgili de konuşan Pınar Altuğ, “Su, tam benim istediğim gibi bir kız oldu. Meslek konusunda henüz kararsız kendisi de. Benim ona söylediğim şey, istediği mesleği okuyarak yapması gerektiği. Kendi kendine hak ederek hakkıyla bulunduğu yerde olsun. Biz onunla reklam filminde oynadık küçükken. Bence oyunculuğa yeteneği de var. Babasının mimiklerini almış” diyerek kızı hakkında yorumda bulundu.

“İSTERİM Kİ ÇOCUĞUM EN İYİSİ OLSUN”

Sosyal medyanın son zamanda birçok ismi ön plana çıkarması hakkında da konuşan Pınar Altuğ, “Oyunculuk yapmak çok başka. Ünlü olmak çok başka. Ben isterim ki çocuğum en iyisi olsun. Biz onu ünlü yapmaya çalışmıyoruz. Göz önünde büyüyor ama bu ona bence dezavantaj getirmez. Takipçi sayısına göre oyuncu seçme olayı var mesela. Ama çok yetenekli olanlar da var. Ben sonucunda çıkan işlere bakarım. Her popüler oyuncu bence başarılı oyuncu değildir. İş disiplini çok önemli bu sektörde. Çok kalabalık bir ekiple çalışıyorsunuz çünkü. Oyunculuk bence ekip işi biraz da” dedi.?

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x